Şu an okuduğunuz yazı
Çerkezköy’e TAKAT Geldi!

Çerkezköy’e TAKAT Geldi!

Takiyüddin Astronomi Topluluğu (TAKAT) uzak-yakın, büyük-küçük demeden gelen davetler üzerine astronomi ve uzay buluşmaları gerçekleştirmeye devam ediyor. TAKAT bu sefer Tekirdağ/Çerkezköy’de liseli gençlerle buluştu. 17 Ocak 2018 Çarşamba Günü öğleden önce Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi’nde, öğleden sonra ise Çerkezköy Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi’nde “Uzay Araştırmaları” konusu hakkında konferans verildi.

Öğrencilerin ilgiyle takip ettiği sunum, meraklı sorularla devam etti. Programın ardından okulun koridorlarına taşan soru-cevap faslı, liseli gençlerin astronomi ve uzaya ne kadar meraklı olduğunu bizlere bir kez daha gösterdi. Öğrencilerden ve okul idaresinden aldığımız olumlu geri dönüşler ise bizleri bahtiyar etti. Bizleri davet ederek bu programların ortaya çıkmasını sağlayan öğretmen Nurullah Yalçın Bey’e ve okul idarelerine şükranlarımızı sunarız.

Çeşitli vesilelerle birlikte olduğumuz gençlerden aldığımız enerjiyle programlarımıza daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz!..

NOT: Okulunuzda veya kurumunuzda Türkiye’nin herhangi bir yerinde düzenleyeceğiniz konferans, sunum, söyleşi ve astronomi etkinliklerine bizi davet etmek için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Beğenmedim
0
Çok İyi
0
Eh İşte
0
Güzel
0
Muhteşem
0
Yorumları Görüntüle (1)
  • Rabbim razı olsun sizlerden çok güzel işler yapıyorsunuz. Öğrencilerimiz son derece memnun kaldı. ve ilgiyle dinledi. bizler de çok memnun kaldık yine bekleriz 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.


© 2020 Takiyüddin Astronomi Topluluğu, Her Hakkı Mahfuzdur.

Başa Dön