Faaliyetler

Çerkezköy’e TAKAT Geldi!

TAKAT
Yazan: TAKAT

Takiyüddin Astronomi Topluluğu (TAKAT) uzak-yakın, büyük-küçük demeden gelen davetler üzerine astronomi ve uzay buluşmaları gerçekleştirmeye devam ediyor. TAKAT bu sefer Tekirdağ/Çerkezköy’de liseli gençlerle buluştu. 17 Ocak 2018 Çarşamba Günü öğleden önce Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi’nde, öğleden sonra ise Çerkezköy Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi’nde “Uzay Araştırmaları” konusu hakkında konferans verildi.

Öğrencilerin ilgiyle takip ettiği sunum, meraklı sorularla devam etti. Programın ardından okulun koridorlarına taşan soru-cevap faslı, liseli gençlerin astronomi ve uzaya ne kadar meraklı olduğunu bizlere bir kez daha gösterdi. Öğrencilerden ve okul idaresinden aldığımız olumlu geri dönüşler ise bizleri bahtiyar etti. Bizleri davet ederek bu programların ortaya çıkmasını sağlayan öğretmen Nurullah Yalçın Bey’e ve okul idarelerine şükranlarımızı sunarız.

Çeşitli vesilelerle birlikte olduğumuz gençlerden aldığımız enerjiyle programlarımıza daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz!..

NOT: Okulunuzda veya kurumunuzda Türkiye’nin herhangi bir yerinde düzenleyeceğiniz konferans, sunum, söyleşi ve astronomi etkinliklerine bizi davet etmek için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar Hakkında

TAKAT

TAKAT

Astronomi için TAKAT'imiz var!

1 yorum

  • Rabbim razı olsun sizlerden çok güzel işler yapıyorsunuz. Öğrencilerimiz son derece memnun kaldı. ve ilgiyle dinledi. bizler de çok memnun kaldık yine bekleriz 🙂

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.