Şu an okuduğunuz yazı
2. Gökbilim Kıraathanesi

2. Gökbilim Kıraathanesi

Takiyüddin Astronomi Topluluğu (TAKAT) olarak faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. 22 Nisan 2017 Cumartesi Günü 1. Gökbilim Kıraathanesi’ni gerçekleştirmiştik. 1. Gökbilim Kıraathanesi’nde Türkiye’de Uzay Çalışmaları’nı enine boyuna konuştuk. Periscope’tan canlı yayınladığımız 1. Gökbilim Kıraathanesi’nin tamamını buradan izleyebilirsiniz. Twitter’da yaptığımız ankete katılan takipçilerimizden %75’i 1. Gökbilim Kıraathanesi’ni faydalı bulduğunu ifade etti.

Her ay yapmayı planladığımız Gökbilim Kıraathanesi’nin ikincisini 19 Mayıs 2017 Cumartesi Günü saat 18:30‘da Üsküdar Şeyh Dairesi’nde gerçekleştireceğiz. Twitter’da yaptığımız oylama sonucunda 2. Gökbilim Kıraathanesi’nin konusunu “İzafiyet Teorisi” olarak belirledik.

İzafiyet Teorisi hakkında kafalarda oluşan birçok sorunun cevaba kavuşacağı 2. Gökbilim Kıraathanesi’ne tüm gökbilim meraklısı beyler davetlidir.

NOT: Gökbilim Kıraathanesi bu sayfadan canlı olarak yayınlanacak ve izleyicilerden de sorular alınacaktır.

Canlı Yayın:

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Beğenmedim
0
Çok İyi
0
Eh İşte
0
Güzel
0
Muhteşem
0
Yorumları Görüntüle (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.


© 2020 Takiyüddin Astronomi Topluluğu, Her Hakkı Mahfuzdur.

Başa Dön