Şu an okuduğunuz yazı
Güneş Sistemini Dijital Ortamda Keşfedin!

Güneş Sistemini Dijital Ortamda Keşfedin!

Güneş Sistemi gökyüzünü merak eden insanlar tarafından yüzyıllardır gözlemleniyor. Tefekkürün en güzel yollarından biri olan göğe bakmak, teleskopla, dürbünle veya çıplak gözle gerçekleştirilebiliyor olsa da, teknolojinin getirdiği faydalar sayesinde oturduğunuz yerden hemen güneş sistemini keşfedebilirsiniz!

Bu amaçla geliştirilmiş uygulamalardan biri olan Solar System Scope, 2010 yılından bu yana gökyüzünü seven bir grup yazılım mühendisi tarafından geliştiriliyor. Her geliştirmede yeni özelliklerin eklendiği, binlerce kişi tarafından beğeniyle takip edilen Solar System Scope uygulamasıyla ücretsiz olarak güneş sistemini keşfe çıkabilirsiniz.

Masaüstü bilgisayarınızdan tarayıcı üzerinden güneş sistemini keşfedebileceğiniz gibi, Android ve iOS işletim sistemleri için geliştirilmiş mobil uygulamalardan da her zaman ve mekanda güneş sistemini ziyaret edebilirsiniz.

Not: Solar System Scope uygulamasını ücretsiz olarak kullanırsanız görseller normal kalitede olacaktır. Cüzi bir ücret karşılığında uygulamayı yüksek çözünürlüklü olarak kullanabilirsiniz.

Solar System Scope uygulamasını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz:

Web Sayfası

Android Uygulaması

iOS Uygulaması

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Beğenmedim
2
Çok İyi
7
Eh İşte
1
Güzel
2
Muhteşem
4
Yorumları Görüntüle (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.


© 2020 Takiyüddin Astronomi Topluluğu, Her Hakkı Mahfuzdur.

Başa Dön