Şu an okuduğunuz yazı
TAKAT 3. Genel İstişare Toplantısı Yapıldı

TAKAT 3. Genel İstişare Toplantısı Yapıldı

Takiyüddin Astronomi Topluluğu (TAKAT) yapmış olduğu çalışmaları ve bulunduğu noktayı değerlendirip gelecek programların plânlamasını yapmak için 15 Şubat 2020 Cumartesi Günü Üsküdar’da TAKAT 3. Genel İstişare Toplantısı’nı gerçekleştirdi. 11 Şubat 2017’de yapılan bir önceki toplantıda alınan kararların uygulama noktasında değerlendirmesi yapıldı.

Bu kapsamda Gökbilim Kıraathanesi’nin her ay mutlaka bir kitap ışığında yapılması, sosyal medyada yapılan paylaşımların içeriğinin geliştirilmesi, kurulan çalışma komisyonlarının geliştirilmesi yönünde bir takım kararlar alındı. Bunun yanı sıra yaşadığı il sınırları içerisinde gerçekleştirilen 3 farklı etkinliğe arka arkaya mazeretsiz katılmayan TAKAT üyelerinin üyeliklerine son verilmesi noktasında önemli bir karar alındı.

TAKAT, ülkemizde bilime ve astronomiye olan ilgiyi arttırmak ve ilgisi olanların da bilgisini arttırmak için var gücüyle çalışmaya devam edecek. Çünkü Astronomi için TAKAT’imiz var!..

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Beğenmedim
0
Çok İyi
0
Eh İşte
0
Güzel
0
Muhteşem
0
Yorumları Görüntüle (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.


© 2020 Takiyüddin Astronomi Topluluğu, Her Hakkı Mahfuzdur.

Başa Dön