Şu an okuduğunuz yazı
TAKAT 3 Yaşında!

TAKAT 3 Yaşında!

17 Şubat 2015 tarihinde bir twitter hesabıyla faaliyetlerine fiilen başlayan Takiyüddin Astronomi Topluluğu (TAKAT) bu yıl üçüncü hizmet yılını doldurdu. “Astronomi İçin TAKAT’imiz Var!” diyerek yola çıkan TAKAT, üç yıllık bu kısa geçmişinde çeşitli vesilelerle yüzlerce öğrenciyle buluşup astronomi ve uzay konusunda konferanslar düzenledi, teleskopla canlı yayınlar gerçekleştirdi, çeşitli yerlerde atölye çalışmaları ve resim sergileri düzenledi, kendi üyelerine yönelik Gökbilim Kıraathanesi etkinliği düzenledi, halka açık ve üyelerine özel birçok gözlem etkinliği düzenledi, uzay balonu projesini hayata geçirdi.

Türkiye’nin dört bir yanındaki 200’e yakın üyesiyle büyük bir gökbilim ailesi hâline gelen TAKAT, ülkemizde astronomi ve uzay alanında hız kesmeden, daha güçlü bir şekilde faaliyetlerine sizlerin desteğiyle devam edecek inşaallah.

NOT: TAKAT olarak kuruluşumuzun 3. yıldönümü hasebiyle twitter hesabımız üzerinden bir çekiliş tertip ettik. Çekilişimizi bu sayfadan canlı olarak takip edebilirsiniz.

CANLI YAYIN:

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Beğenmedim
0
Çok İyi
0
Eh İşte
0
Güzel
0
Muhteşem
0
Yorumları Görüntüle (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.


© 2020 Takiyüddin Astronomi Topluluğu, Her Hakkı Mahfuzdur.

Başa Dön